GrozsGrozs

UFiber Patch kabelis APC/APC, 1.5m

Ubiquiti Elite Distributor
6 gab noliktavā
3.56 
6 gab noliktavā
3.56 

Zīmols

Ubiquiti

Ražotāja daļas nr

UF-SM-PATCH-APC-APC

Garantija
?

24 mēneši

EAN numurs

0817882026857
Ubiquiti Elite Distributor

Pieejamas preces variācijas

Preces apraksts

UF-SM-PATCH-APC-APC ir savienojuma kabelis ar SC/APC savienotāju vienā kabeļa galā un SC/APC savienotāju otrā galā, kas paredzēts lietošanai GPON tīklā.
Īpašības:
  • SC/APC - SC/APC
  • SM G.657A1 optiskā šķiedra
  • Simpleks
  • PVC apvalks 2 mm
  • Garums 1.5m

Atsauksmes un vērtējums

Preces vērtējums

Kopā ar preci bieži perk

25 gab noliktavā
7 gab noliktavā
33 gab noliktavā
4 gab noliktavā