GrozsGrozs

Ubiquiti Fiber Patch kabelis APC/APC, 1.5m

Ubiquiti Elite Distributor
Ir noliktavā
?
3.58 
Ir noliktavā
?
3.58 

Zīmols

Ubiquiti

Ražotāja daļas nr

UF-SM-PATCH-APC-APC

Garantija
?

24 mēneši

EAN numurs

0817882026857
Ubiquiti Elite Distributor

Preces apraksts

Kabelim UF-SM-PATCH-APC-APC ir SC/APC savienotājs vienā kabeļa galā un SC/APC savienotājs otrā galā, lai palīdzētu jums izveidot GPON tīklu.

UFiber Patch Cord kabelis ar APC/APC (Angled Physical Contact/Angled Physical Contact) savienotāja konfigurāciju ir augstas kvalitātes optiskās šķiedras kabelis, kas paredzēts precīzas un efektīvas datu pārraides nodrošināšanai optiskās šķiedras tīklos. Šis Ubiquiti ražotais un ar modeļa daļas numuru UF-SM-PATCH-APC-APC identificētais savienojuma kabelis ir izcilības piemērs optiskās šķiedras savienojamības jomā, un tam piemīt uzlabotas funkcijas un rūpīga inženierija, kas atbilst mūsdienu tīklu lietojumu prasībām.
Galvenās īpašības:
  • SC/APC uz SC/APC
  • SM G.657A1 šķiedra
  • Simplex
  • 2,0 mm PVC apvalks
  • 1,5 m garums
UF-SM-PATCH-APC-APC savienojuma kabeļa garums ir 1,5 metri (59,1 collas), nodrošinot universālu risinājumu tīkla instalāciju savienojumiem nelielos attālumos. Tā kabeļa tips ir SM9/125 SX, tam ir 2,0 mm diametrs un PVC apvalks dzeltenā krāsā. Dzeltenais PVC apvalka materiāls nodrošina izturību un aizsardzību pret apkārtējās vides faktoriem, tāpēc tas ir piemērots iekštelpu instalācijām.
UF-SM-PATCH-APC-APC-APC kabelis ir aprīkots ar diviem SC/APC 2,0 mm SM SX savienotājiem ar zaļu krāsu, kas nodrošina drošus un uzticamus savienojumus ar saderīgām tīkla iekārtām. SC/APC savienotājiem ir leņķveida fiziskā kontakta (APC) tehnoloģija, kas nodrošina optimālu signāla pārraidi ar zemiem iestarpinājuma zudumiem un augstiem atdeves zudumiem.
Ar iestarpinājuma zudumiem ≤ 0,3 dB UF-SM-PATCH-APC-APC kabelis samazina signāla zudumus datu pārraides laikā, saglabājot signāla integritāti un nodrošinot efektīvu komunikāciju. Turklāt kabelis nodrošina atgriezeniskās saites zudumus 60 dB, kas norāda uz izcilu signāla atstarošanas veiktspēju un paaugstinātu signāla uztveršanas uzticamību.
UF-SM-PATCH-APC-APC kabelis ir izgatavots, domājot par precizitāti un izturību, un tam ir izmantoti augstas kvalitātes materiāli un konstrukcijas paņēmieni, lai izturētu tīkla vides prasības. Izturīgais PVC apvalks nodrošina aizsardzību pret fiziskiem bojājumiem, savukārt SC/APC savienotāji nodrošina drošus un stabilus savienojumus, līdz minimumam samazinot signāla pasliktināšanās vai pārtraukuma risku.
UF-SM-PATCH-APC-APC savienojuma kabelis ir piemērots dažādiem lietojumiem, tostarp telekomunikācijās, datu centros, uzņēmumu tīklos un optisko šķiedru pārvadei uz mājām (FTTH). Tā augstas veiktspējas specifikācijas kopā ar uzticamu konstrukciju padara to par ideālu izvēli kritisko tīklu infrastruktūrai, kur signāla kvalitāte un uzticamība ir vissvarīgākā.
UF-SM-PATCH-APC-APC kabelis ir atzīta tīkla risinājumu piegādātāja Ubiquiti ražojums, tāpēc tam tiek veikta stingra testēšana un kvalitātes nodrošināšanas procesi, lai nodrošinātu atbilstību nozares standartiem un specifikācijām. Pateicoties Ubiquiti saistībām attiecībā uz kvalitāti un uzticamību, šis kabelis nodrošina pārliecību lietotājiem, kas meklē uzticamus optiskās šķiedras savienojamības risinājumus savām tīkla vajadzībām.

Atsauksmes un vērtējums

Preces vērtējums

Kopā ar preci bieži perk

Ir noliktavā
2 pieejams lietots
Ir noliktavā
Ir noliktavā
Ir noliktavā