GrozsGrozs

Mūsu jauns zīmols

Sākot ar 2022. gada martu, mēs mainījām nosaukumu uz Getic. Pēdējos 15 gadus mūsu uzņēmums pastāvīgi audzis un attīstījies, bet tagad ir pienācis laiks lielām pārmaiņām.

Mēs piedāvājam jaunu tīmekļa vietni getic.lv , kas ir izveidota balstoties uz jaunākajām IT tehnoloģijām. Tas palīdzēs mums piedāvāt ērtu servisa apkalpošanu ikvienam klientam.

art

Mūsu uzņēmums piedāvā kvalitatīvu, bet pieejamu IT aprīkojumu jebkurai konfigurācijai. Mēs rūpējamies, lai katrs klients saņemtu draudzīgu un profesionālu atbalstu un lai mūsu uzticamie partneri ātri piegādātu preces.

Tagad mēs to visu darām ar jaunu nosaukumu - Getic.

Zīmola pamatideja

Kas?
Mēs pārdodam jaunāko augsto tehnoloģiju aprīkojumu.
Kā?
Mēs izskaidrojam un sniedzam sarežģītu tehnisku informāciju vienkāršā un saprotamā veidā.
Kāpēc?
Mēs palīdzam cilvēkiem izdarīt izdevīgāko izvēli.

Mūsu vīzija

Art

Mēs tiecamies uz mūsu zīmola globālu
klātbūtni, lai sniegtu labākos augsto
tehnoloģiju pakalpojumus, kas ir
izdevīgi ikvienam klientam.

Vērtības

Mūsu jaunais nosaukums atspoguļo jau izveidojušās zīmola vērtības, nozīmi un vīziju. Tās ir vērtības, kuras mēs iemiesojam un kuras vēlamies tālāk attīstīt mūsu klientu labā:
Efektivitāte
Mēs ātri apstrādāsim jūsu pasūtījumu un atbildēsim uz visiem jautājumiem. Ekspress piegādes iespējas ir pieejamas uz jebkuru galamērķi.
Godīgums
Mēs cenšamies uzturēt godīgas attiecības gan ar klientiem un partneriem, gan arī uzņēmuma darbinieku vidū. Pārredzamība un atklātība ir mūsu zīmola prioritāte.
Uzticamība
Mēs pārdodam tikai uzticamu zīmolu aprīkojumu, tāpēc mēs varam garantēt to produkcijas kvalitāti. Drošs iepakojums, uzticama piegāde un garantijas serviss ir atzīmēti daudzās pozitīvās atsauksmēs no mūsu klientiem.
Augstas tehnoloģijas
Mūsu mērķis ir ērtība, vienkāršība un lietošanas ērtums. Tāpēc mēs ieviešam augsto tehnoloģiju rīkus gan e-komercijas produktos, gan iekšējo procesu organizēšanā.
Sadarbība
Mēs koncentrējamies uz ilgtermiņa sadarbību gan ar klientiem un partneriem, gan ar kolēģiem. Mūsu individuālā pieeja palīdz mums veidot stipras un abpusēji izdevīgas attiecības, kas ilgst gadiem ilgi.
Prieks
Klientu apmierinātība un draudzīga apkalpošana ir mūsu zīmola svarīga sastāvdaļa. Individuāla pieeja klientiem, partneriem un kolēģiem ir tas, kas raksturo mūsu uzņēmumu.
Drosme
Drosme ir nepieciešama jebkurai inovācijai vai izrāvienam; bez drosmes nebūtu arī mūsu uzņēmuma. Drosme ir vērtība, ko mēs pievienojam visam, ko darām.

Mūsu pamatuzdevums

Palīdzēt katram klientam sasniegt
savu mērķi, nodrošinot vislabāko
iespējamo servisu un labāko
aprīkojuma izvēli.

Nosaukums un logotips

Ir mainījies mūsu uzņēmuma nosaukums un logotips, un pakāpeniski tiks atjaunoti komunikācijas un reklāmas produkti. Mūsu jaunais nosaukums atspoguļo tādus jēdzienus kā iegūšana, īsums, vienkāršība, pieprasījums, ātrums, loģika, enerģija, augstās tehnoloģijas un automatizācija.

Zīmola logotips atspoguļo vieglumu, elastību, pacēlumu, dinamiku, lidojumu, virzienu, vērienu, drosmi, uzvaru, varonību un veiksmīgu rezultātu.

Jaunās zīmola krāsas vienlaikus atspoguļo piedzīvojumu enerģiju un uzkrāto zināšanu gudrību. Tās simbolizē optimismu, brīvību, pārmaiņas, pašizpausmi un radošumu, neatkarību, sapratni, individualitāti, harmoniju un mieru.

Esam īpaši pateicīgi, ka pēdējā gada laikā vairāk nekā 150 000 klientu uzticējās mums un izvēlējās iegādāties nepieciešamo aprīkojumu tieši no mums. Mēs plānojam turpināt aktīvi attīstīt mūsdienīgu, lietotājam draudzīgu, skaidru un kvalitatīvu pārdošanas servisu, kas pieejams klientiem visā pasaulē.