GrozsGrozs

Mūsu uzņēmums aktīvi aug un attīstās jau 16 gadus. Lai nodrošinātu ērtu apkalpošanu ikvienam klientam, esam izstrādājuši jaunu tīmekļa vietni getic.lv, kas ir balstīta uz jaunākajām IT tehnoloģijām.

art

Getic piedāvā kvalitatīvu, bet pieejamu IT aprīkojumu jebkurai konfigurācijai. Mēs rūpējamies, lai katrs klients saņemtu draudzīgu un profesionālu atbalstu un lai mūsu uzticamie partneri ātri piegādātu preces.

Zīmola pamatideja

Kas?
Mēs pārdodam jaunāko augsto tehnoloģiju aprīkojumu.
Kā?
Mēs izskaidrojam un sniedzam sarežģītu tehnisku informāciju vienkāršā un saprotamā veidā.
Kāpēc?
Mēs palīdzam cilvēkiem izdarīt izdevīgāko izvēli.

Mūsu vīzija

Art

Mēs tiecamies uz mūsu zīmola globālu
klātbūtni, lai sniegtu labākos augsto
tehnoloģiju pakalpojumus, kas ir
izdevīgi ikvienam klientam.

Vērtības

Efektivitāte
Mēs ātri apstrādāsim jūsu pasūtījumu un atbildēsim uz visiem jautājumiem. Ekspress piegādes iespējas ir pieejamas uz jebkuru galamērķi.
Godīgums
Mēs cenšamies uzturēt godīgas attiecības gan ar klientiem un partneriem, gan arī uzņēmuma darbinieku vidū. Pārredzamība un atklātība ir mūsu zīmola prioritāte.
Uzticamība
Mēs pārdodam tikai uzticamu zīmolu aprīkojumu, tāpēc mēs varam garantēt to produkcijas kvalitāti. Drošs iepakojums, uzticama piegāde un garantijas serviss ir atzīmēti daudzās pozitīvās atsauksmēs no mūsu klientiem.
Augstas tehnoloģijas
Mūsu mērķis ir ērtība, vienkāršība un lietošanas ērtums. Tāpēc mēs ieviešam augsto tehnoloģiju rīkus gan e-komercijas produktos, gan iekšējo procesu organizēšanā.
Sadarbība
Mēs koncentrējamies uz ilgtermiņa sadarbību gan ar klientiem un partneriem, gan ar kolēģiem. Mūsu individuālā pieeja palīdz mums veidot stipras un abpusēji izdevīgas attiecības, kas ilgst gadiem ilgi.
Prieks
Klientu apmierinātība un draudzīga apkalpošana ir mūsu zīmola svarīga sastāvdaļa. Individuāla pieeja klientiem, partneriem un kolēģiem ir tas, kas raksturo mūsu uzņēmumu.
Drosme
Drosme ir nepieciešama jebkurai inovācijai vai izrāvienam; bez drosmes nebūtu arī mūsu uzņēmuma. Drosme ir vērtība, ko mēs pievienojam visam, ko darām.

Mūsu pamatuzdevums

Palīdzēt katram klientam sasniegt
savu mērķi, nodrošinot vislabāko
iespējamo servisu un labāko
aprīkojuma izvēli.

Nosaukums un logotips

Mūsu nosaukuma un logotipa pamatā ir ātrums, enerģija, pieprasījums, iegūšana, vienkāršība, īsums, loģika, augstas tehnoloģijas un automatizācija.

Zīmola logotips atspoguļo vieglumu, elastību, pacēlumu, dinamiku, lidojumu, virzienu, vērienu, drosmi, uzvaru, varonību un veiksmīgu rezultātu.

Jaunās zīmola krāsas vienlaikus atspoguļo piedzīvojumu enerģiju un uzkrāto zināšanu gudrību. Tās simbolizē optimismu, brīvību, pārmaiņas, pašizpausmi un radošumu, neatkarību, sapratni, individualitāti, harmoniju un mieru.

Esam īpaši pateicīgi, ka pēdējā gada laikā vairāk nekā 150 000 klientu uzticējās mums un izvēlējās iegādāties nepieciešamo aprīkojumu tieši no mums. Mēs plānojam turpināt aktīvi attīstīt mūsdienīgu, lietotājam draudzīgu, skaidru un kvalitatīvu pārdošanas servisu, kas pieejams klientiem visā pasaulē.