GrozsGrozs

U Fiber, vienmodu modulis, 10G, BiDi, 2 gab.

Ubiquiti Elite Distributor
Ir noliktavā
?
178.17 
Ir noliktavā
?
178.17 
profile
Saņemt īpašu piedāvājumu
Pasūtījuma summa
Cena

Zīmols

Ubiquiti

Ražotāja daļas nr

UACC-OM-SM-10G-S-2

Garantija
?

24 mēneši

EAN numurs

0810354025945
Ubiquiti Elite Distributor

Preces apraksts

Ubiquiti ražotais 10 Gb/s divvirzienu vienmodu optiskais modulis, modelis UACC-OM-SM-10G-S-2, ir uzlabots optiskais uztvērējs, kas paredzēts ātrdarbīgai datu pārraidei pa vienmodu optiskās šķiedras (SMF) kabeļiem. Šis modulis ir izstrādāts, lai nodrošinātu divvirzienu datu pārraidi ar datu pārraides ātrumu līdz 10 gigabitiem sekundē (Gb/s) katrā virzienā, piedāvājot izcilu veiktspēju un uzticamību liela attāluma tīkla lietojumiem.
Galvenās īpašības:
  • 10 Gbps caurlaides spēja
  • Simplex LC savienotājs
  • Atbalsta savienojumus līdz 10 km*
* Optiskās šķiedras kabelis nav iekļauts komplektā.
UACC-OM-SM-10G-S-2 izmanto vienmodu optiskās šķiedras tehnoloģiju, kas ir optimizēta datu pārraidei lielos attālumos, ko parasti izmanto platjos tīklos (WAN), lielpilsētu tīklos (MAN) un telekomunikāciju tīklos. Šis modulis ar tipisku pārraides attālumu līdz 10 kilometriem nodrošina uzticamu un liela joslas platuma divvirzienu savienojamību lielākos attālumos, nemazinot veiktspēju.
Modulis UACC-OM-SM-10G-S-2 ir aprīkots ar divpusēju LC savienotāju, kas nodrošina drošu un uzticamu savienojumu ar SMF optiskajiem kabeļiem, saglabājot signāla integritāti un samazinot datu zudumu vai pārraides kļūdu risku. Divpusējo LC savienotāju izmantošana arī atvieglo vieglu un vienkāršu uzstādīšanu, ļaujot ātri izvietot un nodrošināt savienojumu tīkla infrastruktūrās.
Modulī izmantota divvirzienu pārraides tehnoloģija ar atsevišķiem viļņu garumiem datu pārraidei un saņemšanai. Zilais slēgmehānisms darbojas pie TX (pārraides) viļņa garuma 1270 nm, bet sarkanais slēgmehānisms darbojas pie TX viļņa garuma 1330 nm. Līdzīgi, lai saņemtu datus, zilais fiksators darbojas ar RX (saņemšanas) viļņa garumu 1330 nm, bet sarkanais fiksators darbojas ar RX viļņa garumu 1270 nm. Svarīgi atzīmēt, ka šie viļņu garumi ir jāizmanto pa pāriem, attiecīgi konfigurējot zilo un sarkano fiksatoru, lai nodrošinātu pareizu darbību.
Šī divvirzienu funkcionalitāte ļauj efektīvi izmantot optisko šķiedru infrastruktūru, palielinot joslas platumu un optimizējot tīkla veiktspēju. Modulis ir izstrādāts atbilstoši nozares standartiem, nodrošinot savietojamību ar plašu tīkla ierīču un iekārtu klāstu.
Viena no UACC-OM-SM-10G-S-2 īpašībām ir digitālās diagnostikas uzraudzības (DDM) atbalsts. Šī funkcija ļauj reāllaikā uzraudzīt tādus svarīgus parametrus kā temperatūra, optiskās jaudas izvade, saņemtā optiskā jauda un lāzera novirzes strāva. DDM sniedz vērtīgu ieskatu moduļa darbības stāvoklī, ļaujot veikt proaktīvu tehnisko apkopi un problēmu novēršanu, lai nodrošinātu optimālu tīkla veiktspēju un uzticamību.
Moduļa maza form-faktora (SFP+) pluggable (SFP+) konstrukcija ļauj to viegli uzstādīt un nomainīt, līdz minimumam samazinot dīkstāves laiku un tīkla darbības traucējumus. Tā zemais enerģijas patēriņš palīdz samazināt ekspluatācijas izmaksas un līdz minimumam samazina siltuma rašanos, veicinot kopējo energoefektivitāti un vides ilgtspējību.

Atsauksmes un vērtējums

Preces vērtējums

Kopā ar preci bieži perk

Ir noliktavā
Ir noliktavā

Switch Pro 24 PoE

USW-Pro-24-POE
Ir noliktavā
Ir noliktavā