GrozsGrozs

RJ45 vara moduļi

list view
cards view

SFP moduļi

noliktavā
?
MikroTik S+RJ10
439 gab noliktavā
MikroTik S-RJ01
576 gab noliktavā
Raiduztverēja modulis no SFP+ uz 10GbE RJ45
25 gab noliktavā
U Fiber Module SFP to RJ45 10G
nav noliktavā
U Fiber Module SFP to RJ45 1G
175 gab noliktavā

Single-Mode

list view
cards view

SFP moduļi

noliktavā
?
MikroTik S-31DLC20D
278 gab noliktavā
MikroTik S-3553LC20D pāris
218 gab noliktavā
MikroTik S-4554LC80D pāris
9 gab noliktavā
MikroTik S-55DLC80D
nav noliktavā
60 gab plānots saņemt
MikroTik XS+2733LC15D pāris
19 gab noliktavā
MikroTik XS+31LC10D
33 gab noliktavā
U Fiber, vienmodu modulis, 10G, 2 gab
43 gab noliktavā
U Fiber, vienmodu modulis, 10G, 20 gab
nav noliktavā
U Fiber, vienmodu modulis, 10G, BiDi, 1 pāris
57 gab noliktavā
U Fiber, vienmodu modulis, 10G, BiDi, 10 pāri
nav noliktavā
U Fiber, vienmodu modulis, 1G, BiDi, 2 gab
nav noliktavā
U Fiber, vienmodu modulis, 1G, BiDi, 20 gab.
2 gab noliktavā

Multi-Mode

list view
cards view

SFP moduļi

noliktavā
?
MikroTik Q+85MP01D
12 gab noliktavā
MikroTik S+85DLC03D
49 gab noliktavā
80 gab plānots saņemt
MikroTik S-85DLC05D
328 gab noliktavā
MikroTik XQ+85MP01D
23 gab noliktavā
U Fiber, daudzmodu modulis, 10G, 2 gab
53 gab noliktavā
U Fiber, daudzmodu modulis, 10G, 20 gab
7 gab noliktavā
U Fiber, daudzmodu modulis, 1G, 2 gab
85 gab noliktavā
U Fiber, daudzmodu modulis, 1G, 20 gab
4 gab noliktavā
U Fiber, daudzmodu modulise, 25 Gbps
37 gab noliktavā

GPON

list view
cards view

SFP moduļi

noliktavā
?
U Fiber GPON OLT Class B+ SFP Module
nav noliktavā
U Fiber GPON OLT Class C+ SFP Module
55 gab noliktavā
UFiber Instant optiskais raiduztvērējs
302 gab noliktavā

CWDM

list view
cards view

SFP moduļi

noliktavā
?
MikroTik S-C49DLC40D
3 gab noliktavā
-48%
MikroTik S-C61DLC40D
3 gab noliktavā
-48%

Informācija pircējiem

SFP moduļi ātrai optiskās šķiedras instalēšanai

SFP raiduztvērēji ir ierīces, kas spēj mainīt elektrisko strāvu uz optiskajiem signāliem un otrādi. Tas ir neaizstājams komponents gan ātrgaitas Ethernet, gan optisko šķiedru tīklos. SFP raiduztvērēji ir kļuvuši par visrentablāko veidu, kā uzlabot tīkla aprīkojumu, nenomainot visas plates sistēmas līmenī. Šie moduļi ir maināmi karstā režīmā, tāpēc tos var viegli noņemt vai atjaunināt, neizslēdzot sistēmu.

Mūsu SFP produktu tehnisko specifikāciju pārskats

Mūsu SFP produktu tehnisko specifikāciju pārskats Mūsu vara GBIC raiduztvērēji piedāvā pilnīgi jaunas iespējas ātrdarbīgiem tīkliem, nodrošinot ātrumu līdz 10 Gbps, izmantojot parastos vītā pāra kabeļus. Ja meklējat kvalitatīvus un uzticamus vienmodu raiduztvērējus, kas spēj darboties no 20 līdz 80 km, iesakām mūsu MikroTik SM raiduztvērējus. Ja datu pārraide lielā attālumā nav jūsu tīkla galvenā prasība, izvēlieties kādu no MikroTik daudzmodu raiduztvērējiem, kas ir izdevīgāks tīkla izveides variants.