GrozsGrozs

UFiber Instant optiskais raiduztvērējs

Ubiquiti Elite Distributor
50 gab noliktavā
42.98 
50 gab noliktavā
42.98 

Zīmols

Ubiquiti

Ražotāja daļas nr

UF-Instant

Garantija
?

24 mēneši

EAN numurs

0817882029612
Ubiquiti Elite Distributor

Preces apraksts

Gigabitu pasīvā optiskā tīkla (GPON) klientu iekārta

Kompakta GPON CPE klientu iekārta ar SFP 1G saskarni. Tas ir aprīkots ar GPON WAN portu ar optisko SC/APC savienotāju un nodrošina sakaru līniju līdz pat 20 km attālumā. UF-Instant atbalsta 2.4 Gbps augšupejošo datu plūsmu un 1.2 Gbps lejupejošo datu plūsmu. Šis optiskais raiduztvērējs ir saderīgs tikai ar UFiber OLT. To nevar izmantot ar trešo pušu OLT.

Atsauksmes un vērtējums

Preces vērtējums

Kopā ar preci bieži perk

7 gab noliktavā
106 gab noliktavā
4 pieejams lietots
labākais no MikroTik
624 gab noliktavā
nav noliktavā