GrozsGrozs

U Fiber GPON OLT C+ klases SFP modulis

Ubiquiti Elite Distributor
7 gab noliktavā
82.29 
7 gab noliktavā
82.29 

Zīmols

Ubiquiti

Ražotāja daļas nr

UF-GP-C+

Garantija
?

24 mēneši

EAN numurs

0817882023894
Ubiquiti Elite Distributor

Pieejamas preces variācijas

Preces apraksts

UFiber GPON tīkla topoloģijas piemērs

UF-GP-C+ ir SFP raiduztvērējs, kas paredzēts lietošanai kopā ar UFiber OLT optisko termināli. Tas tiek izmantots ar vienmodu optisko šķiedru, nodrošinot datu pārraides ātrumu līdz 2,5 Gbps. Raidzutvērējs ir aprīkots ar SC/UPC savienotāju, un tā maksimālais pārraides attālums ir 20 km. UFiber OLT ierīces GPON SFP porti ir paredzēti lietošanai ar UF-GP-B+ un UF-GP-C+ SFP moduļiem. Vienam OLT GPON portam var pieslēgt līdz 128 UFiber Nano ierīcēm.

Atsauksmes un vērtējums

Preces vērtējums

Kopā ar preci bieži perk

19 gab noliktavā
4 gab noliktavā
2 gab plānots saņemt
nav noliktavā
50 gab noliktavā