GrozsGrozs

Ubiquiti GPON OLT SFP modulis, C+ klases

Ubiquiti Elite Distributor
ir noliktavā
?
81.98 
ir noliktavā
?
81.98 

Zīmols

Ubiquiti

Ražotāja daļas nr

UF-GP-C+

Garantija
?

24 mēneši

EAN numurs

0817882023894
Ubiquiti Elite Distributor

Preces apraksts

UFiber OLT GPON SFP pieslēgvietas ir paredzētas lietošanai ar UF-GP-B+ un UF-GP-C+ SFP moduļiem.

Ubiquiti GPON OLT SFP modulis, modelis UF-GP-C+, ir galvenais komponents optisko tīklu tehnoloģiju jomā, kas īpaši pielāgots izvietošanai gigabitu pasīvajos optiskajos tīklos (GPON). Šis modulis ir svarīgs Ubiquiti Networks® UFiber līnijas elements un ir paredzēts uzstādīšanai optiskās līnijas terminālī (OLT), lai pārvaldītu un izplatītu ātrdarbīgu datu pārraidi, kas ir būtiska mūsdienu platjoslas tīklos. Vienam OLT GPON portam var pieslēgt līdz 128 UFiber Nano.
Savietojamība ar UF-OLT un UF-OLT-4
UF-GP-C+ modulis izceļas ar C+ klases novērtējumu, kas norāda uz tā uzlabotajām spējām apstrādāt lielāku jaudas budžetu salīdzinājumā ar biežāk sastopamajiem B+ klases moduļiem. Šis uzlabojums ļauj paplašināt pārklājumu un uzlabot veiktspēju lielākos attālumos - līdz pat 20 kilometriem, tādējādi veicinot plašāku tīkla pārklājumu, kas ir īpaši izdevīgi lauku apvidos vai paplašinātās lielpilsētu teritorijās, kur attālumi starp tīkla mezgliem var būt ievērojami.
Šis modulis darbojas ar 1490 nm viļņu garumu lejup pa straumi un 1310 nm viļņu garumu augšup pa straumi, kas raksturīgs GPON tehnoloģijai, nodrošinot atbilstību GPON standartiem. Tas nodrošina lielu datu pārsūtīšanas ātrumu, sasniedzot lejupējas plūsmas ātrumu līdz 2,488 Gbps un augšupējas plūsmas ātrumu līdz 1,244 Gbps. Šī asimetriskā datu plūsma ir izstrādāta, lai atbalstītu intensīvāku pakārtoto datplūsmu, ko galalietotāji rada tipiskos interneta pārlūkošanas un multivides patēriņa scenārijos.
Atbilstība ITU-T G.984.2 standartam ir UF-GP-C+ konstrukcijas stūrakmens, kas nodrošina savietojamību ar plašu GPON iekārtu klāstu un ļauj īstenot elastīgu, no ražotāja neatkarīgu pieeju tīkla projektēšanai. Tas ir ļoti svarīgi pakalpojumu sniedzējiem, kas vēlas integrēt moduli dažādās un esošajās tīkla infrastruktūrās, nebūdami piesaistīti vienam aprīkojuma ražotājam.
Digitālās diagnostikas monitoringa (DDM) iekļaušana UF-GP-C+ modulī ļauj reāllaikā uzraudzīt tādus svarīgus darbības parametrus kā temperatūra, spriegums, optiskās jaudas līmenis un lāzera novirzes strāva. Šī diagnostika ir ļoti svarīga tīkla integritātes un efektivitātes uzturēšanai, nodrošinot tīkla administratoriem nepieciešamos rīkus, lai preventīvi identificētu un novērstu problēmas, pirms tās ietekmē pakalpojumu kvalitāti.
UF-GP-C+ maza form-faktora spraudējdatora (SFP) konstrukcija nodrošina savietojamību ar jebkuru OLT ierīci, kas aprīkota ar SFP, un atbilst nozares normām, lai atvieglotu uzstādīšanu un apkopi. Šī "plug-and-play" iespēja ir būtiska ātrai izvietošanai un mērogojamībai dinamiskās tīkla vidēs, kur nepieciešama ātra paplašināšana un pielāgošanās spēja.

Atsauksmes un vērtējums

Preces vērtējums

Kopā ar preci bieži perk

1 pieejams lietots
ir noliktavā
ir noliktavā
nav noliktavā
2 pieejams lietots
ir noliktavā