MikroTik G1483-0600WNB karstās maiņas barošanas bloks
MikroTik Value Added Distributor
MikroTik MTCNA Certificate
nav noliktavā
?
119.11
nav noliktavā
?
119.11
Produkta nosaukums
Garantija
24 mēneši
Ražotāja daļas nr
G1483-0600WNB
EAN numurs
Zīmols
MikroTik MTCNA Certificate
Pieejamas alternatīvas
MikroTik RBPOE
MikroTik RBPOE
-61%
MikroTik GPeR
MikroTik GPeR
Ubiquiti 250W AC/DC barošanas bloks
-13%
MikroTik GPeRx6
MikroTik GPeRx6
Mikrotik PSU 24V 0.38A
Mikrotik PSU 24V 0.38A
-40%
Alfa PD-1000R PoE pārveidotājs
Alfa PD-1000R PoE pārveidotājs
-23%
Preces apraksts
MikroTik G1483-0600WNB ir augstas veiktspējas karsti maināms barošanas bloks (PSU), kas paredzēts, lai nodrošinātu uzticamu un nepārtrauktu strāvas padevi MikroTik tīkla produktiem. Šis barošanas bloks ir īpaši izstrādāts CRS320-8P-8B-4S+RM PoE++ komutatoram un nodrošina 600 W jaudu, tādējādi tas spēj nodrošināt augstas jaudas tīkla vides un nodrošina MikroTik maršrutētāju un komutatoru efektīvu darbību bez pārtraukumiem. Šis barošanas bloks ir ideāli piemērots datu centriem, uzņēmumu līmeņa tīkliem un telekomunikāciju infrastruktūrai, kur pastāvīga enerģijas piegāde ir ļoti svarīga.
Mūsdienīga karstās nomaiņas funkcija
G1483-0600WNB ir izgatavots no augstas kvalitātes komponentiem, un tas ir paredzēts, lai kalpotu un izturētu nepārtrauktu darbību sarežģītās vidēs. Šis barošanas bloks ir aprīkots ar pārsprieguma, zemsprieguma un īssavienojuma aizsardzību, kas pasargā jūsu tīkla iekārtas no elektriskām anomālijām. Tas nodrošina stabilu 54,5 V un 10,35 A strāvas padevi, kas īpaši pielāgota augstas veiktspējas PoE++ lietojumprogrammu prasībām.
Saderīgi produkti
Specifikācijas
Elektroapgāde
Enerģijas veids
802.3bt PoE++
Maksimālais enerģijas patēriņš
600 W
PSU / POE adapter
54.5 V DC 10.35 A