GrozsGrozs

Ubiquiti Fiber Coexistence WDM Filter

Ubiquiti Elite Distributor
ir noliktavā
?
277.53 
ir noliktavā
?
277.53 

Zīmols

Ubiquiti

Ražotāja daļas nr

UACC-UF-WDM-XGS

Garantija
?

24 mēneši

EAN numurs

0810084692332
Ubiquiti Elite Distributor

Preces apraksts

Viļņu garuma dalīšanas multipleksācijas modulis, kas apvieno XGS/XG-PON un GPON pakalpojumus vienā šķiedru sadales sistēmā.

Ubiquiti Fiber Coexistence WDM filtrs ar modeļa ražošanas daļas numuru UACC-UF-WDM-XGS ir būtiska optiskā komponente, kas paredzēta integrēšanai optiskās šķiedras tīklos, kuros izmanto viļņu garuma dalīšanas multipleksēšanas (WDM) tehnoloģiju. Šī ierīce ir īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu dažādu pakalpojumu līdzāspastāvēšanu vienā optiskās šķiedras infrastruktūrā, uzlabojot esošo tīkla iekārtu lietderību un efektivitāti.
Savietojamība:
  • UISP-FIBER-OLT-XGS
  • UISP-FIBER-XGS
  • UISP-FIBER-XG
  • UF-WIFI
  • UF-WiFi6
  • UF-LOCO
  • UF-Nano
UACC-UF-WDM-XGS galvenā funkcija ir apvienot vai atdalīt dažādus gaismas viļņu garumus, kas iet pa vienu optisko šķiedru kabeli. Tas ir ļoti svarīgi vidēs, kur vienlaicīgi tiek ieviesti gan GPON (gigabitu pasīvie optiskie tīkli), gan XGS-PON (10 gigabitu ietilpīgi pasīvie optiskie tīkli) pakalpojumi. Filtrējot un novirzot konkrētus katram pakalpojumam paredzētos viļņu garumus, ierīce nodrošina optimālu veiktspēju bez signālu traucējumiem, tādējādi maksimāli palielinot joslas platumu un tīkla efektivitāti.
Filtrs ir aprīkots ar 24 SC/UPC savienotājiem, kas vienmērīgi sadalīti starp trim veidiem: 8 COM (common port) savienotāji, 8 GPON un 8 XGS/XG-PON savienotāji. Šāda konfigurācija nodrošina elastīgu savienojumu konfigurāciju un vienkāršu integrāciju esošajās tīkla infrastruktūrās. Ierīce ir iebūvēta izturīgā metāla korpusā, kas nodrošina tās izturību dažādos vides apstākļos un ir piemērota gan iekštelpām, gan āra iekārtām. Tās kompaktais dizains ļauj to viegli uzstādīt dažādās tīkla vidēs.
GPON pārejai uz COM portu ierīce atbalsta viļņu garumu diapazonu 1290-1330 nm un 1480-1500 nm ar maksimālajiem iestarpinājuma zudumiem 1 dB un minimālo izolāciju 25 dB, kas palīdz saglabāt signāla integritāti un samazināt iespējamos pārraides zudumus. Saistībā ar XGS-PON uz COM pieslēgvietu darbību atbalstītais viļņu garuma diapazons ir 1260-1280 nm un 1575-1580 nm. Līdzīgi kā GPON konfigurācijā, arī šajā gadījumā maksimālie iestarpinājuma zudumi ir 1 dB un minimālā izolācija - 25 dB. Turklāt tas var lepoties ar minimālajiem atgriezeniskās saites zudumiem 50 dB un maksimālajiem no polarizācijas atkarīgajiem zudumiem 0,1 dB, kas vēl vairāk uzlabo signāla uzticamību un veiktspēju.
Precīza viļņu garuma pārvaldība nodrošina minimālus signāla zudumus un maksimāli efektīvi izmanto šķiedras jaudu. Ierīces konstrukcija samazina no polarizācijas atkarīgos zudumus un nodrošina augstus atdeves zudumus, kas ir ļoti svarīgi optiskā tīkla kvalitātes un efektivitātes uzturēšanai.

Tehniskās specifikācijas / Datu lapa

Atsauksmes un vērtējums

Preces vērtējums

Kopā ar preci bieži perk

Ubiquiti Fiber XGS

UISP-FIBER-XGS
ir noliktavā