GrozsGrozs

UFiber Patch kabelis UPC/APC, 1.5m

Zīmols

Ubiquiti

Ražotāja daļas nr

UF-SM-PATCH-UPC-APC

Garantija
?

24 mēneši

EAN numurs

0817882026840

Preces pieejamība

53 gab 
noliktavā
Salīdzināšana
2.04 

Pieejamas preces variācijas

Preces apraksts

UF-SM-PATCH-APC-APC ir SC / UPC savienotājs vienā kabeļa galā un SC / APC savienotājs otrā galā, lai palīdzētu jums izveidot savu GPON tīklu.
Īpašības:
  • SC/UPC - SC/APC
  • SM G.657A1 šķiedra
  • Simpleks
  • 2.0mm PVC apvalks
  • garums 1.5m

Atsauksmes un vērtējums

Apskatīt lietotāju atsauksmes un vērtējumu